محل تبلیغات شما

سلااااااام

واااای خیلی خؤب و خوشحااااالمممم

بعد اون اتفاقاتی ک افتاد کم کم دارم حال روحیمو بدست میارم و دوباره دارم تبدیل به یه دخمل شاد و شنگول میشم

امروز رامین بزور منو برد ارایشگاه، که ارایشگره رید ب ابروهام و اعصابمم خط خطی شد

دیگه نخواستم سر عشقم خالی کنم و بهش گفتم که: رامین برو خارج از شهر یکم تو طبیعیت باشیم حال روحیم خوب بشه

چون ساعت دو ظهر بود رامین گفت: اخه کل روز نمیبینی همش دنبال کار و اینور و اونور رفتم خستم باشه برا بعد، فعلا بریم خونه

دیگه هیچی دیگه منم بغض کردم و سکوت کردم، که دیدم رامین داره میره طرف جاده، با اخم گفتم: نمیخاد بری، دیگه دوسندارم منو ببری، تمام

کلی غر زدم که رامین تصمیم گرفت که فست فودی چیزی بگیره که انقد اعصابم خورد بود دیگه اصراری نکرد و سفارشی ازم نگرفت و برا خودش چیپس گرفت که منم نخوردم

خونه ک اومدیم رفتم اتاق خوابمون و خوابیدم و رامینم عینه خیالش نبود و رفت فیلم دید و چیپساشو خورد

واقعا چرا همه مردا انقد بیخیالن

چرا بلد نیستن ناز بکشن

منم الکی هی غر میزدم ک تلویزیون آهسته کن

من ساعت۷ میخام برم ها و.ولی انگاااااار نه انگار هااا

ای خدااااا چرا همه مردا انقد بیخیالن

خو لامصب بکم نازمو بکش رفتی رو مبل نشستی فیلمتو میبینی اه

چندبار ک چرت زدم رامینم اومد رو تخت، باوجود اینکه ازش دلخور بودم رفتم تو بغلش و چفت تو بغلش خوابیدم که دیدم رامینم کم کم خوابش برد

منم که خوابم پریده بود تصمیم گرفتم ک بیخیال ناراحتیم بشم و کاری کنم ک به هردومون خوشبگذره چون قرار بود امروزمون رو روز بخصوص و ویژه ای رقم بزنیم برای همین شروع کردم به ارایش کردن و پوشیدن لباس مجلسی شیک و بعدش برنج و خورشت میگو درست کردم

باوجوداینکه خیلی خیلی دلخور بودم ولی سعی کردم فراموش کنم ک رامین به خواسته م توجه نکرده و سعی کردم کدورتا رو کنار بزنم

سفره مونو پهن کردم و وسایلا رو چیدم و رفتم با بوس رامین رو بیدار کردم

رامین تا چشاشو وا کرد گفت: عه چیکارکردی با خودت

خندیدم گفتم: بهت گفتم ک من واس خودم یه پا آرایشگرم، تمام هنرمو ریختم به سرو وضعم

رامین از لباسم از آرایشم ازهمه چی خیلی خوشش اومده و ذوق کرده بودم

ولی هنوزم ک هنوزه آقا میگه برو آرایشگاه ببینم چطوری درستت میکنن

خب رامین جونم من ک قشنگتر از آرایشگر خودمو آرایش میکنم دیگه

دیگه ناچارم یه روزی دربیارم و واسه آقا برم آرایشگاه و خودمو خوشگلتر کنم

یکی شدنمون مبارک.....

زندگیه عاشقونه ی منو رامین

اولین روز کاری مون

ک ,رامین ,رو ,کم ,خیلی ,گفتم ,کنم ک ,گرفت که ,سعی کردم ,کردم و ,چرا همه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها